Chlorella Royal Pharma 7 sáčků

Kód: 1100011
Tip
249 Kč –28 %
Royal Pharma Chlorella cestovni
249 Kč –28 % 179 Kč
Skladem

Logo RP

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chlorella Royal Pharma 7 sáčků

 

  • Sacek_ChlorellaVŽDY ČERSTVÁ PORCE PŘÍRODY
  • země původu TAIWAN
  • 100% prvotřídní čistá Chlorella pyrenoidosa
  • dezintegrovaná, narušená buněčná stěna 
  • bez pojidel a přísad
  • VEGAN, bez lepku
  • 200mg tablety
  • balení 7 x 20 tablet  

CO JE TO CHLORELLA

Chlorella pyrenoidosa je mikroskopická zelená sladkovodní řasa. Je pravděpodobné, že je jedním z nejstarších organismů žijících na planetě Zemi. Její stáří je odhadováno na více než 2,5 miliardy let. Chlorella je nejbohatším zdrojem chlorofylu na světě a je díky vysokému obsahu přirozeně hodnotných nutričních látek vhodným doplňkem stravy pro zdravý životní styl. 

KLADEME DŮRAZ NA KVALITU

Chlorella Royal Pharma se pěstuje na Taiwanu, na ostrově v Tichém oceánu. Právě tam jsou pro její růst ideální klimatcké podmínky, průzračně čistá voda z horských pramenů, čistý vzduch a sluneční svit zaručují její prvotřídní kvalitu. K výrobě se používá 100% chlorellový prášek, nejsou použita žádná pojiva ani barviva. Chlorella Royal Pharma je upravena procesem DEZINTEGRACE (narušení buněčné stěny), to zaručuje vstřebatelnost minimální 80%.  

DOPLNĚNÍ VITAMÍNŮ A MINERÁLŮ

Chlorella pyrenoidosa má vysoký obsah přirozeně hodnotých nutričních látek a je čato nazývána ,,koncentrovanou zeleninou“.
Obsahuje např. Vitamin A,C,D, B2, B12 a minerály jako je železo, zinek, fostor, hořčík a mnoho dalších. Důležitý je vysoký obsahu chlorofylu, velmi významného zeleného barviva, díky kterému získávají rostliny energii ze slunečního záření. Chlorofyl má velmi příznivé vlastnosti pro lidský organismus.  

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Dospělí: 1 sáček (20 tablet) denně Doporučené dávkování-chlorella(možno rozdělit do 2-3 dávek). Děti od 3 let – max. 5 tablet denně.

Při užívání tohoto produktu je nutné dodržovat dostatečný pitný režim.

Chlorellu je vhodné brát vždy s alespoň hodinovým odstupem od klasických léků!
Lidé, kteří s konzumací Chlorelly Royal Pharma začínají mohou zpočátku užívat 2 – 4 tablety denně a dávkování postupně zvyšovat.

Obecně platí, že dostačující dávka pro každého z nás je taková, která trvale způsobuje nazelenalé zabarvení stolice.

Upozornění: Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.