O nás

 

Snímek obrazovky 2018-01-16 v 18.52.37

Royal Pharma s.r.o. je společnost specializující se na dovoz a výrobu přírodních doplňků stravy a potravin.

Cílem naší společnosti je přinášet na trh vysoce kvalitní a účinné přírodní produkty podpořené profesionálním informačním servisem poskytovaným prodejcům a také konečným zákazníkům, kteří chtějí o své zdraví aktivně pečovat.

Nejen "Porce přírody, pro každý den" jak máme v našem sloganu, ale také "Porce kvality", to je to, co nás odlišuje od konkurence. Kvalita je na prvním místě. Pro výrobu a balení využíváme moderní technologie. Suroviny vybíráme s tou největší možnou pečlivostí a zaměřujeme se primárně na kvalitu. 

Suroviny dovážíme ze 4 kontinentů. Nejčastěji z těchto zemí: Taiwan, USA, Peru, Brazílie, Indie, Japonsko, Německo. Suroviny nakupujeme přímo od prověřených pěstitelů a následně provádíme řadu laboratorních testů, abychom měli jistotu, že zákazníkovi dáváme to nejlepší.

Patříme mezi největší dovozce zelených potravin, především kvalitní Chlorelly pyrenoidosa z Taiwanu a BIO Mladého ječmene z USA.

Významnou položkou našeho sortimentu je obchodní značka CRUNCHY SNACK. Byla založena v roce 2016 a jedná se o mrazem sušené (lyofilizované) ovoce, které se ihned dočkalo velké oblibě. 

Nabízíme 12 druhů lyofilizovaného ovoce a touto nabídkou se řadíme mezi největší výrobce na českém a slovenském trhu.

Logistické a operativní zázemí společnosti zabezpečuje vlastní tým specialistů. Distribuce probíhá prostřednictvím zavedených distribučních společností. Výrobky uváděné na trh naší společností jsou schváleny příslušnými státními orgány.

69963074245559317da0d1b3828080ca