Není Chlorella jako Chlorella! Dopřejte svému tělu jen to nejlepší!

 

Bohužel mnoho lidí uvažuje tak, že cena je to hlavní rozhodovací kritéruim při většině koupí, kvalita jde už bohužel stranou. Ze všech stran se na nás ale valí, jak jsou potraviny méně a méně kvalitní, jen proto, aby se snížily náklady na jejich výrobu a zákazník za ně méně utratil.

Vždyť potraviny i doplňky stravy kupujeme proto, abychom své tělo nejen zasytili, ale také vyživili, tak, aby bylo zdravé a fit. shutterstock_148u736561

 

Proto se zamyslete nad tím, jaký na Vaše tělo mají vliv levné zelené potraviny pěstované a vyrobené v Číně! Například Chlorella, má přeci tělo vyživit a detoxikovat a ne Vám do těla těžké kovy ještě dodávat. Vlastností chlorelly je na sebe navazovat těžké kovy a odvádě t je z těla ven. Proto je nutné, aby sama byla co nejčistší.

V Číně, jak většina z nás ví, je velký problém se znečištěným ovzduším. Jak kvalitní tedy mohou být potraviny, v našem případě Chlorella, která se v těchto znečištěných oblastech pěstuje? Pro pěstování zelených potravin je nutná voda, vzduch a sluneční svit. Do jaké míry, je možné vyprodukovat kvalitní produkt, jestliže nemáme kvalitní podmínky pro jeho pěstování?

 

Na obrázcích se můžete podívat na srovnání znečištění ovzduší v Číně a na Taiwanu.  

čína

Zdoj: http://aqicn.org/ - zněšištění ovzduší dne 20.1.2016 - Čína

 

Chlorella Royal Pharma se pěstuje na Taiwanu. Kde se pro pěstování využívá čistá voda z horských pramenů a vzduch je oproti tomu

čínskému mnohem měné znečištěný. Tyto zelené potraviny neobsahují těžké kovy, tak jako ty z pěstované v Číně, proto jsou mnohem zdravější a dokáží Vaše tělo od těžkých kovů očistit, což je jejich jedním z mnoha účinků.

Proto, dopřejte svému tělu kvalitní produkty, které jsou sice o něco málo dražší, ale v tomto případě se vyplatí sázka na ověřenou kvalitu. Zdraví máme přece všichni jen jedno.

 

taiwan

Zdoj: http://aqicn.org/ - zněšištění ovzduší dne 20.1.2016 - Taiwan

Autor: Royal Pharrma s.r.o. © 2016