O NÁS

 

Logo RP

 

Royal Pharma s.r.o. je společnost specializující se na dovoz a výrobu přírodních doplňků stravy a potravin. Cílem naší společnosti je přinášet  na trh vysoce kvalitní a účinné přírodní produkty podpořené profesionálním informačním servisem poskytovaným prodejcům, velkoobchodům a konečným zákazníkům, kteří chtějí o své zdraví aktivně pečovat.

Nejen "Porce přírody, pro každý den" jak máme v našem sloganu, ale také "Porce kvality", to je to, co nás odlišuje od konkurence. Kvalita je na prvním místě. Pro výrobu a balení využíváme moderní technologie. Suroviny vybíráme s tou největší možnou pečlivostí a zaměřujeme se primárně na kvalitu.

foto uvod

jahody02

Významnou položkou našeho sortimentu je obchodní značka Crunchy Snack. Byla založena v roce 2016 a jedná se o mrazem sušené (lyofilizované) ovoce, které se ihned dočkalo velké oblibě. Nabízíme 15 druhů lyofilizovaného ovoce a touto nabídkou se řadíme mezi největší výrobce na českém a slovenském trhu.

LOGO_Crunchy_Snack_Final_2016_01 kopie

 

KVALITNÍ SUROVINY Z CELÉHO SVĚTA

                             

BIO CERTIFIKACE
Snímek obrazovky 2023-04-14 v 14.39.08

FIH50b743_biologa

Suroviny dovážíme ze 4 kontinentů. Nejčastěji z těchto zemí: Taiwan, USA, Peru, Brazílie, Indie, Japonsko, Německo. Suroviny nakupujeme přímo od prověřených pěstitelů a následně provádíme řadu laboratorních testů, abychom měli jistotu, že zákazníkovi dáváme to nejlepší. Patříme mezi největší dovozce zelených potravin, především kvalitní Chlorelly pyrenoidosa z Taiwanu a BIO Mladého ječmene z USA.

Biopotraviny jsou produktem ekologického zemědělství, ve kterém se hospodaří šetrným způsobem ke zvířatům, půdě, rostlinám a přírodě vůbec. Nepoužívají se pesticidy, umělá hnojiva a geneticky modifikované organismy (GMO). Zvířata se chovají s možností výběhu nebo pastvy, krmí se přirozenými krmivy bez stimulátorů růstu či hormonálních přípravků. Při jejich zpracování nejsou použita umělá barviva, aromatické a konzervační látky, dochucovadla a další cizorodé přídavné látky.

  

 

SPOLUPRÁCE

Spolupracujte s námi a získáte do svého portfolia kvalitní produkty, pro které se budou Vaši zákazníci rádi a často vracet.

Našim cílem je neustále rozšiřovat základnu našich partnerů. Nejčastěji spolupracujeme s prodejnami zdravých výživ a e-shopy, které jsou pro nás hlavními partnery a dodáváme do více jak 200 prodejen a e-shopů v ČR a SR. Dále spolupracujeme s velkoobchody, farmářskými prodejnami, restauracemi, kavárnami, drogeriemi, lékárnami, lékaři, fitness centry a dalšími.

tlacitko

 

 

 


                                                                           

ROYAL PHARMA s.r.o.

OBJEDNÁVKY A FAKTURACE

Klára Sukupová

+420 777 960 530

info@royalpharma.cz

KONTAKTNÍ ADRESA, SKLADY

Royal Pharma s.r.o.
Na Hrázi 275
687 22 Ostrožská Nová Ves
Česká republika

IČ: 03174981
DIČ: CZ03174981

SÍDLO, FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Royal Pharma s.r.o.
Hořínecká 1010/6

182 00 Praha 8
Česká republika

IČ: 03174981
DIČ: CZ03174981