BIO Ječmen Royal Pharma 100g + shaker a lžička jako DÁREK

Kód: 140016
Akce Tip
679 Kč –33 %
Jecmen
679 Kč –33 % 449 Kč
Skladem

Logo RP

Plastová lžička a shaker ZDARMA!

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO JEČMEN ROYAL PHARMA 100G

BIO Sušená šťáva z mladého ječmene

 

  • země původu Utah, USA
  • BIO 
  • Doporučené dávkování - fotovysoká kvalita
  • šťáva sušená do 31°C
  • RAW, VEGAN, bez lepku 
  • balení 100g

CO JE TO JEČMEN

Ječmen je žádaný zelený nápoj, který dodává tělu potřebné vitamíny, minerální látky a aminokyseliny. Je ideálním každodenním doplňkem zdravého jídelníčku. Pokud hledáte prostředek pro prevenci Vašeho zdraví, je šťáva z mladého ječmene ideální volbou. Ječmen Royal Pharma se vyrábí z mladých rostlinek ječmene vysoko v horách ve státě UTAH v USA. Listy se sklízejí v době rannéhu růstu, kdy rostlina vykazuje největší množství aktivních složek. 

KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ

Náš pěstitel od kterého odebíráme naše suroviny je považován za špičku v pěstování a pracování potravinových doplňků a funkčních potravin. Má dlouholetou tradici a je vítězem mnoha významných ocenění. Ječmen Royal Pharma je sklízen ve výšce cca 20cm nad zemí, poté je omyt a vylisován. Získaná šťáva/extrakt se při teplotě 31°C během dvou minut vysuší. Díky tomuto šetrnému sušení zůstávají zachovány všechny účinné látky. 

VYSOKÉ NUTRIČNÍ HODNOTY

Náš zelený ječmen obsahuje velmi vysoké hodnoty nutričně hodnotných látek. Obsahuje velké množství důležitých vitaminů - A, C, E, K, B1, B2, B5, B6, B12, niacin, biotin, kyselinu listovou. Z minerálních látek obsahuje např. draslík hořčík, křemík, zinek, vápník, a měď. Dále potom chlorofyl a celou řadu aminokyselin. V zeleném extraktu jsou i superoxid dismutáza (SOD) likvidátor volných radikálů a 2"-O-glykosylisovitexin (GIV) jakožto důležitý antioxidant. 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Doporučené dávkování: Pro dospělé 1 čajovou lžičku (1g) 1 - 2 x denně na lačno. Rozmíchejte ve 200 ml chladné neperlivé vody a vypijte. Děti od 3 let půl čajové lžičky 1 x denně. Starší lidé si mohou dávku zvýšit. Nemocní lidé nebo lidé trpící překyselením mohou dávku znásobit.

Se zvýšením dávky je možné zvýšit množsví vody.
Doporučujeme nemíchat s teplou vodou – teplota od 40°C ničí enzymy.
Možno míchat se zeleninovými a ovocnými šťávami.
Doporučujeme nemíchat kovovými předměty!!!

Upozornění: Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujde doporučené denní dávkování. Výrobek není určen dětem
do 3 let.

Výrobce: Royal Pharma s.r.o., Hořínecká 1010/6, Praha 8 18200